header image
 

Foto Pathfinder (děti)

Po tajemné stopě se v Hronově vydali Pathfindeři až k překvapivému cíli. Nechyběly soutěže ani sádrové odlitky stop.

Počasí 12.11.2017 nám v celku popřálo, takže se proletěl skoro každý drak :-) a děti se vylítaly taky hezky :-)

Jednu neděli v září jsme zažili dobrodružnou výpravu. Kromě hledání krabiček s příběhem a úkoly jsme našli i spoustu hub a na konec jsme objevili i POKLAD. Vše jsme zakončili opékáním a v 16 hod. už byli všichni doma :-)

Poslední akce Pathfinderu ve školním roce 2016/2017 zamířila k bunkru Borová - cestou výprava hledala poklad Statečných srdcí.

Klub Pathfinder měl tentokráte schůzku v Náchodě u DD Déčko.

Mrazivý a na sníh velmi bohatý leden 2017 svádí k tomu, pořádně se na sněhu vydovádět. Přidejte k tomu ještě jasné nebe a sluneční svit a je z toho perfektní den pro zimní sáňkovačku se spoustou zábavy s kamarády.

Správně sestavená krabička poslední záchrany nezabere moc místa a obsahuje vše potřebné pro správného Pathfindera. Malé děti se do světa zatím nechystají a staví si domečky v teplu domova.

Kam vedou tajemné šipky s úkoly a kdo se skrývá mezi keři? Že by to vše souviselo se záhadou sladkého pokladu? Pojďte se podívat, jak to vše bylo.

Stačí trochu dřeva, trochu listí, nějaký ten šípek nebo kaštan či šiška, trochu lepidla a hodně zručnosti a tvořivosti a máme tu nádherný vánoční svícen.

První akce pod (staro)novým vedením začínala v sobotu odpoledne, kde probíhaly různé hry. Poté následovala večeře, večerní program a pro některé přenocování ve sboru. Druhý den jsme navštívili Důl Bohumír.

V červnu se konala poslední schůzka (téma chuť) s Petrem Adame a Dankem Jeništou. Děkujeme jim za jejich vedení a starost o všechny členy KP Hronov a Náchod. Od září se těšíme na nové vedoucí.

Ve dnech 13. - 15.5.2016 se pod křídly Východního Větru v České Skalici u Rozkoše konala Robinzonáda 2016 - celorepublikové sejití všech KP. Nebyla nouze o hry, dobrodružství ani dobré jídlo.

Kdo je chytrý, ten se má, kdo se chce poučit, zajede do IQ parku v Liberci. Náš KP se za zajímavým poznáním vydal ve dnech 9. - 10.4.2016.

Schůzka Parhfinderu ze dne 20.3.2016 na téma Smysly - Čich. Pro malé děti bylo připraveno také malování na obličej.

Schůzka Pathfinderu dne 31.1.2016 na téma Smysly - Hmat.

Poslední schůzka klubu Pathfinder v roce 2015 proběhla v Hronově. Pro děti bylo připraveno mnoho činností s lentilkami a nechyběl ani lentilkový dort.

Zábavný den v Tongu v Hradci Králové si užili jak děti, tak rodiče.

První letošní výprava oddílů Orion a Náchodská 25 vedla dne 19.4.2015 na nově zrekonstruovaný hospital Kuks a také do okolí. Nechyběla opékačka ani zmrzlina.

První společná výprava klubu Pathfinder roku 2014 vedla na Turov. Děti zvládly celý pochod od sboru v Hronově přes kopce, přes zastávku u Magdy až pod horu Turov. Na vrchol jsme se nepodívali, ale zažili jsme spoustu her a dali si také výporné párečky. Vrchol zdoláme určitě příště.

KPZ 2Výroba KPZtky pokračovala na květnové schůzce klubu Pathfinder v Náchodě. Bylo nádherné počasí, a proto nesměla chybět

procházka po Náchodě se sladkou tečkou a společným fotem na nové „Škrovereckého lavičce“. Fotky na: http://nachod.casd.cz/25/galerie/1406-l/index.html

 

KPZ

Co je na obrázku? No přeci věci, které mohou patřit do vaší Krabičky poslední záchrany. Děti si takové KPZtky vyráběly na dubnové schůzce klubu Pathfinder v Hronově. Fotky na: http://nachod.casd.cz/25/galerie/1405/index.html

 

ÚSnezenka 2014žasné fotografie z vydařené Pathfinderské akce Sněženka 2014, kterou měl organizačně na starost klub Pathfinder z Náchoda a Hronova:

prohlížejte na stránkách Pathfinderu ZDE,

nebo stahujte (heslo „snezenka“) ZDE.

 

cesta

Fotografie z druhého setkání kubu Pathfinder v roce 2014 z Hronova na téma: Cesta naleznete na:

http://nachod.casd.cz/25/galerie/1401/index.html.

 

 

ctyrlistekFotografie z prvního setkání klubu Pathfinder v roce 2014 z Náchoda na téma: Čtyřlístek naleznete na:

http://nachod.casd.cz/25/galerie/1402/index.html.

 

 

 

Fotografie z programu dětí ze sobotních odpolední 2014.

Děti z klubu Pathfinder zamířily na zkušenou na prkna co znamenají svět, a to přímo do Prahy na Múzičku. Všichni si to náramně užili.

První schůzka proběhla dne 27.1.2013 v Náchodě. Téma: začátek.

Děti se dne 14.4.2013 vypravyly vlakem do Adršpachu, kde si vyšláply na Křížový vrch. Nechyběly hry, zábava a také opékání párků.

Schůzka proběhla v Hronově dne 24.2.2013. Téma: narozeniny.

Schůzka proběhla v Náchodě dne 24.3.2013. Téma: probuzení.

Rozhledna a zámecké zahrady v Novém Městě nad Metují, to byl cíl 3 výpravy. Nechyběl vlak, hry, opékání párků ani zmrzlina.

Schůzka proběhla dne 26.5.2013 v Hronově. Téma: Lásky čas.

Schůzka proběha dne 23.6.2013 v Náchodě. Tentokráte venku na Náchodském zámku. Téma: Bav se hrou.

Schůzka proběhla v září 2013 a byla zaměřena na nácvik písničky a přípravu kostýmů na pražskou Můzičku.

Schůzka klubu proběhla dne 28.4.2013 v Hronově. Téma: Den země.

Výprava tentokrátě směřovala do pevnosti v Josefově. Opět následovala cesta vlakem, hry a byla také zmrzlina.

Větrný podzim, listopad a tvoření draků. Schůzka proběhla v listopadu 2013 v Náchodě. Téma: Drakiáda.

Poslední schůzka v roce 2013 - tentokráte s mikulášem, andělem i čertem