header image
 

Foto Křesťanský domov

Poslední dubnový víkend jsme strávili na chatě Karolína. Celkem 4 noci s báječným programem soutěží, sportu, vycházek, tomboly, opékání, zmrzliny, ale také sdílením se, meditací a odpočinkem. Vše pro nejmladší i nejstarší.

Chata Hluchavka v Orlickém Záhoří byla místem, kde se po dlouhých letech uskutečnila první společná sborová dovolená. Nechybělo dobré jídlo, vybraná zábava ani duchovní chvíle, jak pro děti, tak pro dospělé. Kam se pojede příště?

Silvest v roce 2016 připadal přímo na sobotu, avšak nechyběl pohyb (stolní tenis) ani zábava. Vše zakončila silvestrovská mrazivá procházka.

Zimní dovolená KD od 7.3. do 13.3.2016. Týden plný sněhu, slunce, jídla, zábavy, dětí a přátel. To byla zimní dovolená roku 2016.

Při zakončení týdne manželství měl celý sbor možnost prožít společné odpoledne s písněmi a soutěžemi pro rodiny s dětmi.

Pro někoho dovolená, pro někoho práce, pro děti zimní tábor v únoru 2015 na chatě Vejminek. Nádherné místo, úžasné počasí, bezkonkurenční kuchyně, filmové večery, bufík, soutěže, příběhy pro děti i dospělé, skvělá parta lidí - to vše na téma Ledové Království (Frozen). Děkujeme Bohu za to vše, co nám v tomto týdnu daroval.

V srpnu 2014 zahájil činnost Křesťanksý domov (KD), a to přímo rodinným víkendem na Vejminku. Díky všem organizátorům.

Dne 1.5.2014 se na zahradě u Šubrtů konal první Hexenfest (opožděné čarodějnice). Počasí vyšlo, stejně jako celá akce. Přínášíme pár vydařených fotek.

Falešný Silvestr roku 2013 na Vejminku. Skvělá parta, Vládik, zamyšlení, hry a speciální akce jako zimní hry (bez sněhu), bojovka, kurz etikety nebo Riskuj. Více fotek na: http://prokamose.rajce.idnes.cz/Vejminek_2014/ heslo: Vejminek 2014, heslo: Natasa

Víkendová akce mládeže na vejminku. Tentokráte na téma "Všechny barvy duhy" Nechyběly hry, zamyšlení a poprvé všichni za temné noci zažili bojovku, která slavila obrovský úspěch.

Krasné místo, nádherné počasí, hry, zamyšlení, procházky do okolí i na vyhlídku Vysoký Kámen. To a ještě více byla druhá víkendová akce mládežníků.

První akce mládežníků počátkem ledna 2013 na Vejminku. Falešný silvestr roku 2012 byl na téma Filmové hvězdy. Program byl opravdu nabytý, byly převleky, zamyšlení, hry i tombola. A výborné jídlo.

Září 2012 a loušení s naší Kety Adameovou. Hodně štěstí au pair in America.