header image
 

Představení KD

Pojďme si společně představit oddělení Křesťanského domova.

Samozřejmě existují oficiální církevní stránky (české sdružení, moravské sdružení), ale nejdříve než tam zavítáte, rád bych Vám představil Křesťanský domov v Hronově. Zjednodušeně lze říci, se primárně jedná o sdružení rodin s dětmi. Takže jste-li rodič s dětmi je toto pravé pro Vás. A teď pár otázek a odpovědí.

Co je smyslem tohoto uskupení? Podpora a posílení pozice rodiny v dnešním světě.

Jak toho dosáhnout? Sdílením zkušeností, odbornými přednáškami zkušených lektorů, vzájemnými prožitky, službou jednotlivých rodin.

Co se děje? Společné setkávání, studium, hry, zájezdy a také společné dovolené.

Co získáte? Nové přátele, kamarády s podobnými zájmy i problémy. Podporu, odborné vedení, modlitby, narovnání vztahů mezi členy rodiny.

Co to stojí? Zejména čas a chuť něco prožít, touhu něco organizovat, být součástí týmu. Trochu peněz na výlety a dovolené.

Extra akce? Odborně vedené pobyty a semináře pro cílové skupiny (muži, ženy, mezigenerační vztahy, zdravý životný styl, děti, …)

Co se již událo? Podívejte se do fotogalerie Křesťanský domov (obsahuje také fotky bývalé mládeže), je zde mnoho fotek ze společných Hronovských akcí. Extra akce a fotky z nich najdete na výše uvedených oficiálních webech.

Proč se zapojit? Chcete zkvalitnit svůj rodinný život. Chcete být součástí skvělé party lidí. Chcete prožívat nová dobrodružství. Hledáte odpověď na složité otázky života.

Kontakt: Jarka Pořízová, Matěj Lavička (Kontakty)

A video na závěr

[hdwplayer id=4]

Za KD zdraví, a těsí se na Vás, Jarka a Matěj.

Leave a Reply

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit.