Grafické a funkční rozhraní dokončeno

Pár dní to vypadalo, že se nic nedělo, ale jistě jste si všimli, že se stránky mění, a to po vzhledové i funkční stránce. Stálo to hodně usilovné práce, ale povedlo se mi změnit šablonu webu, barvy, menu, převedl jsem maximum znaků z AJ do češtiny, přidal nové funkce a také jsem upravil nebo přidal spoustu důležitých drobností jak ve vzhledu, tak ve funkcích. Vzhled nyní považuji za finální, stejně jako současné funkční vlastnosti.

Nyní tedy nastal čas pracovat na obsahové stránce webu – již jsem přidal odkaz na volejbaly a další akce mládeže a plánuji přidat poslední funkční část – kalendář, kam se budou zapisovat všechny plánované sborové i mimosborové události. Dále mám v plánu přidat nejnovější fotografie z Pathfinderu, popsat a doplnit fotografiemi Vejminek a v neposlední řadě také nahrát poslechních 6 kázání.

Ohledně dalšího obsahu (stránky v Hlavním menu) prosím všechny o zasílání podnětů a textu, který by mohl být obsahem těchto stránek. Pokud se registrujete (odkaz vpravo dole), což všem doporučuji, měly by vám na zadaný e-mail chodit informace o příspěvcích, jako je tento. Časem by bylo dobré mít co nejvíce registrovaných, aby se nové informace ihned dostaly všem na vědomí.

Jakmile bude obsah zaplněn, přidám SEO informace, aby tyto stránky byly dohledatelné vyhledávači Google, Seznam apod.

Martin

You can leave comments on this post but not trackbacks. Follow recent comments using this Comments Feed.