První kázání + co nového na webu

IMAG0645Dne 23.11.2013 pronesl bratr Martin Šubrt své životně první kázání. Stalo se tak na půdě sboru CASD Hronov, téma byloIMAG0642 Světlo a nechyběl ani příběh pro děti. V říjnu 2013 se také konalo tradiční setkání v Malých Svatoňovicích, kde měl náš sbor menší pěvěcký příspěvek.

Přes čas svátků, kdy byly stránky cca na 14 dní mimo provoz, jsem doplnil kázání až do poloviny prosince 2013, doplnil fotografie z Pathfinderu i z mládežnické akce z počátku ledna. K veškerým fotogaleriím jsem přidal krátkIMAG0643é popisky. Rovněž jsem o 90% zmenšil veškeré fotografie (smazal a nahrál menší), nyní jsou veškeré fotky ve formátu jpg. velikosti 1024 x 768, fotografie v originální velikosti kvality tisku jIMAG0591sou na externím HDD (ptejte se Ondry). Díky úspoře místa celých 1 233 MB jsem mohl nahrát i videa formátu 320 x 240. Bohužel nemám přístup na FTP server pro nutné úpravy nastavení, proto nešla videa přehrát z našich stránek. Proto jsem videa nahrál i na Youtube, odkud přehrát jdou, avšak s reklamním vodotiskem. Pod videi jsou odkazy na stažení – stahuje se z našich stránek a videa reklamu samozřejmě neobsahují. Videa v plné kvalitě hledejte opět u Ondry.

Plány do budoucna: Kalendář akcí, kategorie stránek Mládeže.

Můžete zanechat komentář k tomuto příspěvku, nikoli však trackbacky. Sledujte nejnovější komentáře k tomuto příspěvku pomocí Odebírání novinek.