Fotografie a audio z adventní soboty 06.12.2014 a příspěvek do diskuze o Vánocích

Krásné vánoční svátky,

jako malý dárek pro všechny, kteří si chtějí prohlédnout nebo připomenout adventní benefiční koncert a také vernisáž nových fotografií ze dne 06.12.2014, podívejte se do sekce Foto – Veřejné akce.  Nebo přímo zde 🙂

Dne 6.12.2014 proběhla od 16:00 vernisář na téma "Lidé a Město" manželů Jarmily a Vlastislava Balcarových. Od 17:00 navázal adventní koncert s názvem "Sala Maka Sinkis" rodinné kapely Konečných. K dispozici také audio z koncertu.

Také je nově k dispozici audio záznam (sekce Poslechni si) z celého koncertu, na který přišlo cca 100 návštěvníků a v benefici bylo vybráno více než 6 000,- Kč. Rodina Konečných všem přispěvatelům děkuje.

V minulém příspěvku jsem upozorňoval na novou diskuzi ohledně slavení Vánoc a jsem rád, že jsem nyní mohl přidat ještě dva další materiály k prostudování. Jsou od našich studovaných bratrů, ThMgr. Josefa Dvořáka a ThMgr. Radka Jonczyho. Navštivte sekci dokumenty nebo přímo vánoční diskuzi.

Bůh Vám žehnej.

Martin

Můžete zanechat komentář k tomuto příspěvku, nikoli však trackbacky. Sledujte nejnovější komentáře k tomuto příspěvku pomocí Odebírání novinek.