Fotky z konce roku 2016

Konec roku byl plný různých akcí. Slíbené nejnovější fotografie z katerogie Pathfinder, Křesťanský domov a Sbor jsou níže.

Mrazivý a na sníh velmi bohatý leden 2017 svádí k tomu, pořádně se na sněhu vydovádět. Přidejte k tomu ještě jasné nebe a sluneční svit a je z toho perfektní den pro zimní sáňkovačku se spoustou zábavy s kamarády.

Silvest v roce 2016 připadal přímo na sobotu, avšak nechyběl pohyb (stolní tenis) ani zábava. Vše zakončila silvestrovská mrazivá procházka.

Dlouhé hodiny příprav = po dlouhé době vánoční zpívání ve vlastní režii. Děkujeme všem hudebníkům, zpěvákům a Lucii Andršové.

Správně sestavená krabička poslední záchrany nezabere moc místa a obsahuje vše potřebné pro správného Pathfindera. Malé děti se do světa zatím nechystají a staví si domečky v teplu domova.

Kam vedou tajemné šipky s úkoly a kdo se skrývá mezi keři? Že by to vše souviselo se záhadou sladkého pokladu? Pojďte se podívat, jak to vše bylo.

Děkuji zejména fotografkám Lucii Mundlové a Aleně Páclové.

Můžete zanechat komentář k tomuto příspěvku, nikoli však trackbacky. Sledujte nejnovější komentáře k tomuto příspěvku pomocí Odebírání novinek.