header image
 
 

Bazar Hronov

Dobročinný bazar Hronov

Jistě už jste někdy zažili situaci, kdy jste si pokládali nerudovskou otázku. Kam s ním? Již to nepotřebuji, pouze mi to překáží, ale vyhodit to? Zbavit se toho? Třeba by se to mohlo někomu ještě hodit. Náš dobročinný bazar Hronov je právě zaměřen na tyto případy, kdy Vaše přebytečné věci mohou někomu ještě pošloužit či pomoci. Pro vyjasnění pár podmínek a jeden verš. Jednotlivé nabídky naleznete pod odkazy v dolní části této stránky.

1) Jedná se o dobročinný bazar, tedy nabízejí se věci za symbolickou cenu, za odvoz, za drobnou protihodnotu, v případě cennějších věcí „za pár stovek“ nebo za výměnu.

2) Tato webová stránka (a podstránky) slouží pouze k navázání kontaktu mezi nabízejícím a zájemcem. Vystavení nabídky není nijak zpoplatněno. Následná domluva mězi oběma stranami je pouze na jejich vůli. Je na vlastníkovi dané věci, zda ji zájemci daruje/prodá/vymění apod., vystavení nabídky a uvedení ceny/dohody apod. není veřejným příslibem k zisku dané věci.

3) Dobročinné nabídky nejsou zpoplatněny, podléhají však schválení dle podmínek zde uvedených.

4) Neschvalují se inzeráty na darování alkoholu, drog, či jiných omamných látek, zbraní či nabídky jiných společensky šlodlivých věcí.

5) Neschvalují se nabídky na darování věcí s nulovou nebo nízkou užitnou hodnotou (poničené věci nebo špinavé věci).

6) Nevystavují se nabídky na jednotlivé kusy oblečení, kusy hraček apod. Vždy se vystaveuje jeden inzerát na celý soubor věci (např. pytel oblečení, krabici hraček či knih – v detailu nabídky lze však jednotlivé položky rozepsat – např. názvy knih).

7) Nevystavují se nabídky služeb. Tento bazar slouží pouze pro nabídky věcí. V případě, že chcete svému okolí nabídnou dobrovolnickou službu kontaktujte vedoucího misie nebo staršího sboru – viz Kontakty.

8) Pro vystavení dobročinné nabídky pište správci webu na Martin_Subrt@seznam.cz. Pro schválení je nutné zaslat forografie nabízené věci, Vaše jméno a příjmení, e-mailový/telefonický kontakt, bydliště (obec/město), bližší popis věci s dalšími informacemi, dobročinnou cenu, kterou za věc (věci) požadujete. Proces schvalování a vystavení nabídky je odvyslý na časovém vytížení správce webu.

9) Je nutné nabídku udržovat v aktualizovaném stavu, tj. dojde-li ke změně v rozsahu či předmětu nabídky nebo k ukončení nabídky, neprodleně informujte správce webu pro úpravu/smazání nabídky. Nabídky starší jak jeden kalendářní rok budou bez výhrady odstraněny.

10) Zaslané informace budou sloužit pouze a jen pro potřeby dobročinné nabídky. Po smazání nabídky budou nenávratně z webu smazány a nebou nikde jinde žádným jiným způsobem archivovány.

11) Odesláním dobročinné nabídky dotyčný prohrašuje je má veškerá vlastnická práva k nabízené věci, že souhlasí se zde uvedenými podmínkami a že bude udržovat svoji nabídku v aktualizovaném stavu.

2 Korintským 9:7 „Každý ať dává podle toho, jak se ve svém srdci předem rozhodl, ne s nechutí ani z donucení; vždyť ‚radostného dárce miluje Bůh“ (Bible).

1) Starý (1987) objektiv Vivitar na Minoltu

2) Audio ladička QwikTune, in-out jack 3,5mm

3) Sluchátka Aiwa HP-30 stereo s velkým Jackem 3,5mm

4) Sisalové věšáky na květiny 2 ks

5) Brašna na fotoaparát Pentax

6) Objektiv Olympus 0.9m/2.96ft

7) Příslušenství Olympus – nabíječka a krytky

8) USB kabel k fotoaparátu Olympus

9) Paměťová karta SanDiskUltra 4GB (30MB/s)

10) Paměťová karta SanDiskUltra II 4GB (15MB/s)

11) Keramické krmítko 30*13,5*10cm

12) Lupínková pilka

13) Manuální vrtačka VLAD – made in Czechoslovakia

14) Psací stroj Consul 2224 s kufrem

15) Wifi Router AirLive 802.11G

Zanech odpověď

K přidání komentáře musíš být přihlášen.